IPTV dla ISP

Strona głównaIPTV dla ISP

IPTV dla ISP to usługa dedykowana operatorom Internetu

Możliwość przekształcenia się z dostawcy usług Internetowych w operatora telekomunikacyjnego. Usługa oparta o rozwiązanie „Platforma JAMBOX”, obejmujące bogatą ofertę programów w modelu IPTV w konfiguracji niedostępnej w żadnej innej platformie telewizyjnej.

Pobierz PDF

Unikalna oferta programowa

SGT S.A. współpracuje z producentami, nadawcami programów telewizyjnych i dystrybutorami. Dzięki temu możliwa jest tak bogata oferta programów w modelu IPTV w konfiguracji niedostępnej w żadnej innej platformie telewizyjnej.

Bezpieczny dosył sygnału TV

Dysponujemy dwoma niezależnymi polami antenowymi oraz współpracujemy z innymi operatorami kablowymi w zakresie wzajemnego backupu sygnału TV. Transmisja międzymiastowa strumieni kanałów telewizyjnych do Partnerów, realizowana jest redundantnymi łączami.

Dbałość o jakość współpracy z SGT

Możliwość rozwiązywania bieżących, związanych z usługą telewizyjną spraw, przy pomocy działów wsparcia. W sprawach administracyjnych pomocni będą pracownicy Biura Obsługi Partnerów, w tematach technicznych Dział Wsparcia Technicznego. Ponadto, w SGT S.A., każdemu operatorowi przydzielony jest indywidualny opiekun.

Największe możliwości techniczne

12 różnych modeli dekoderów wdrożonych do współpracy z platformą JAMBOX, używany przez SGT S.A. protokół PIM-SM, pozwalający znacznie ograniczyć wymaganą przepływność łączy transmisyjnych, dystrybucja usługi zarówno w UNICAST jak i w MULTICAST, własne oprogramowanie dekoderów (middleware), autorski system zarządzania usługami TV – SMS, dostępny dla Partnerów SGT S.A., rozbudowany system monitowania jakości świadczonej usługi telewizyjnej.

Legalność to priorytet

Usługi kreowane przez SGT S.A. są legalne. Posiadamy wszystkie niezbędne uzgodnienia formalne z dostawcami treści. Płacimy tantiemy odpowiednim organizacjom zbiorowego zarządzania prawami autorskimi. Sygnał telewizyjny jest kodowany uznanym przez właścicieli treści systemem (Verimatrix). Umowy i regulaminy świadczenia usług, które są formalną podstawa świadczonych wspólnie z Partnerami usług telewizyjnych, są zgodne z obowiązującymi przepisami co niejednokrotnie zostało potwierdzone przez organy kontrolujące (m.in. UKE).

side-adverts

Wsparcie sprzedaży usług telewizyjnych

Współpraca z SGT S.A. to możliwość prezentacji materiałów będących własnością dostawców treści telewizyjnych w materiałach marketingowych Partnerów. SGT S.A. tworzy cykliczne, sezonowe kreacje profesjonalnych materiałów marketingowych, które mogą zostać wykorzystane przez Partnerów bez dodatkowych opłat przy planowaniu własnych działań sprzedażowych.

Współpraca z SGT S.A. to dla Partnerów:

  • możliwość prezentacji materiałów będących własnością dostawców treści telewizyjnych we własnych dokumentach marketingowych
  • możliwość bezpłatnego wykorzystania przy planowaniu własnych działań sprzedażowych tworzonych cyklicznie i sezonowo przez SGT S.A. profesjonalnych kreacji materiałów promocyjnych
  • atrakcyjny system dofinansowania działań reklamowych podejmowanych przez Partnerów
  • możliwość zlecenia profesjonalnemu zespołowi telemarketerów przeprowadzenia telefonicznej kampanii sprzedażowej usług telewizyjnych. Całkowicie bezpłatnie!

Motywacja dla sprzedawców

Program „Twoja premia od SGT”, to autorski system bezpośredniego nagradzania sprzedawców usług telewizyjnych JAMBOX. Przedstawiciel handlowy może zarobić dodatkowo nawet kilkaset złotych miesięcznie.

side-tpos-card

Warianty usługi IPTV dla ISP

W zależności od wymagań i potrzeb, operator może wybrać jeden z dostępnych wariantów usługi IPTV dla ISP. Warianty różnią się zakresem współpracy z SGT S.A.

 

IPTV dla ISP Premium

IPTV dla ISP Basic

Dla kogo Operator oczekujący pełnego wsparcia od SGT S.A., kładący nacisk na usługi TV Operator o mniejszym zasięgu sieci, rozpoczynający współpracę z SGT S.A.
Licencja STB Subskrypcja Subskrypcja
Opłata stała Zniżki uzależnione od liczby abonentów Brak przez cały okres umowy terminowej
Okres umowy Bezterminowa Terminowa
Rabaty na usługi TV System rabatów + promocje sezonowe Promocje sezonowe
Wsparcie marketingowe Pełne z dofinansowaniem działań marketingowych Wyłącznie standardowe materiały
Wsparcie dla sprzedawców Karty premiowe dla sprzedawców + szkolenia Szkolenia
Telesprzedaż W ramach oferty Płatna opcja
Marka usług TV JAMBOX lub własna marka JAMBOX
Dostępne technologie dostarczania sygnału TV IPTV (Unicast i Multicast), DVB, OTT IPTV (Unicast i Multicast), OTT
Elastyczność w kreowaniu oferty TV Pełna Podstawowa
Wsparcie techniczne 24h/7 24h/7

JAMBOX

Najchętniej wybierany przez operatorów jak i Abonentów produkt telewizyjny. Z powodzeniem rozwijany i rozszerzający swój zasięg. Usługa nie tylko świetnie wyglądająca, ale też stabilna i wyposażona w możliwości, których nie może zabraknąć w nowoczesnej telewizji.

Więcej o JAMBOX

Skontaktuj się z ekspertem

Spodobało Ci się któreś z rozwiązań?
Skontaktuj się z ekspertem, który chętnie przygotuje dla Ciebie odpowiednią ofertę.

Skontaktuj się